Tasarımı Kaydet  Kapat

Alarm Sistemi

Alarm sistemleri mekana göre farklı projelendirilerek, kablolu alarm sistemleri, kablosuz alarm sistemleri, ev alarm sistemi, işyeri alarm sistemi,konvaksiyonel yangın alarm sistemleri, adresli yangın alarm sistemleri gibi kendi içlerinde ayrılmaktadır.

Güvenlik Sistemi

Güvenlik sistemleri üç gruba ayrılır analog kamera sistemi, ahd kamera sistemi, ip kamera sistemleri olarak adlandırılır.

Hırsız Alarm Sistemleri

Güvenliğinizi sağlamak için satın alacağınız bir alarm sistemleri.

resim

Biz Kimiz?

Güvenlik Sistemi

Güvenliğinizi sağlamak için satın alacağınız bir alarm sistemi, güvenlik kamerası sistemi veya yangın ihbar sisteminin ne ölçüde güvenlik sağlayacağının tespit edilmesi ; güvenlik sistemi kurulacak yerin keşfinden başlanarak, sistem montaıj, eğitim ve güvenlik sistemleri kurulum sonrasında teknik servis destek hizmetlerinin tamamının göz önünde bulundurulması gerekmektedir.

Alarm Sistemleri

Alarm sistemleri;
Hırsızlık
Yangın
Acil Sağlık
Gaz Kaçağı
gibi temel tehdit ve kazalardan sizi korumak için tasarlanmıştır. Bunların her biri için ayrı ayrı alarmlar alabilir ya da güvenlik şirketimizin birlikte sunduğu çözümler ile evinizi ya da işyerinizin geniş bir çerçevede güvenliğini sağlayabilirsiniz.

İletişim Formu
?

Adres;

İnönü Mahallesi, Hakan Cd. No:24/C, 34212 Küçükçekmece/İstanbul

Telefon Numarası;

+90 536 878 24 65